Item No: OL1EPI7NB
| Gender | Women's |
|---|---|
| Pattern | Butterfly |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Chain Material | 304 Stainless Steel |
| Classification | Bracelets |
| Weight | 11g |
$0.86












Item No: OL1EPI7NB
| Gender | Women's |
|---|---|
| Pattern | Butterfly |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Chain Material | 304 Stainless Steel |
| Classification | Bracelets |
| Weight | 11g |
| Weight | 0.011 kg |
|---|---|
| Color | Black, Red, Blue, Green, Black + white, White, Color Set, Patterned Steel, Flower Gold |
| Model | 18k |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.