Item No: OL5JH3J9
| Craft | Quadrilateral, Plating |
|---|---|
| Style | Basic |
| Gender | Women's |
| Pattern | U Shape, Geometric |
| Material | Copper |
| Classification | Earrings |
| Weight | 5g |
Price range: $1.43 through $1.94














Item No: OL5JH3J9
| Craft | Quadrilateral, Plating |
|---|---|
| Style | Basic |
| Gender | Women's |
| Pattern | U Shape, Geometric |
| Material | Copper |
| Classification | Earrings |
| Weight | 5g |
| Weight | 0.005 kg |
|---|---|
| Option | Silver Cube Earrings – 925 Silver Needle – Real Gold Plated, Gold Cube Earrings – 925 Silver Needle – Real Gold Plated, Shell Pearl Pendant Earrings A-753, Gold T-shaped Earrings A-817, Silver T-shaped Earrings A-817, Silver Super Shiny Square Zircon Earrings, Silver Cube Earrings, Gold Cube Earrings, Gold Super Shiny Square Zircon Earrings, Gold Large Pearl Retro Earrings A-75, Silver Large Pearl Retro Earrings A-75 |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.