Item No: OL6WJSE8
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Virgin Mary |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Necklace |
| Inlay Material | Artificial Pearls, Shell |
| Weight | 13g |
$5.39



Item No: OL6WJSE8
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Virgin Mary |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Necklace |
| Inlay Material | Artificial Pearls, Shell |
| Weight | 13g |
| Weight | 0.013 kg |
|---|---|
| Option | Gold |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.