Item No: OLCSKTM1
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | V Shape |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Daily |
| Classification | Bracelets, Earrings, Necklace |
| Weight | 12g |
Price range: $0.96 through $1.51












Item No: OLCSKTM1
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | V Shape |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Daily |
| Classification | Bracelets, Earrings, Necklace |
| Weight | 12g |
| Weight | 0.012 kg |
|---|---|
| Model | S009 Rose Gold V-Shaped Bracelet, E122 Steel V-Shaped Ear Studs, E122 Rose Gold V-Shaped Stud Earrings, E122 Gold V-Shaped Stud Earrings, S009 Steel V-Shaped Bracelet, S009 Gold V-Shaped Bracelet, X032 Gold V-Shaped Necklace, X032 Rose Gold V-Shaped Necklace, X032 Steel V-Shaped Necklace |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.