Item No: OL1KIOUHD
| Style | Fashion |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Pattern | Tree |
| Material | natural stone |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bracelets |
| Weight | 23g |
$2.23













Item No: OL1KIOUHD
| Style | Fashion |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Pattern | Tree |
| Material | natural stone |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bracelets |
| Weight | 23g |
| Weight | 0.023 kg |
|---|---|
| Option | Green Aventurine, Blue Turquoise, Red agate, Citrine, Amethyst, Tiger-shaped stone, Colorful Stone, White crystal, Redstone |
| Style | Green |
| Color | Gold |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.