Item No: OL16HI6CO
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Couple |
| Pattern | Sun, Moon |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Ring Size | Adjustable |
| Classification | Rings |
| Weight | 8g |
$1.15



Item No: OL16HI6CO
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Couple |
| Pattern | Sun, Moon |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Ring Size | Adjustable |
| Classification | Rings |
| Weight | 8g |
| Weight | 0.008 kg |
|---|---|
| Color | J239 Men's |
| Size | Adjustable Opening |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.