Item No: OL1CMLA69
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Star, Moon |
| Material | Brass |
| Occasion | Daily |
| Ring Size | Adjustable |
| Classification | Open Ring |
| Inlay Material | Zircon |
| Plating Material | Gold Plated |
| Weight | 10g |
Price range: $1.50 through $1.54
![J0084 [Real Gold Plating]] / Adjustable Opening](https://shop.olyvogue.com/wp-content/uploads/2026/04/oly-29cb210411dd70191418efd344e710b0-300x300.webp)

![J0084 [Real Gold Plating]] / Adjustable Opening](https://shop.olyvogue.com/wp-content/uploads/2026/04/oly-29cb210411dd70191418efd344e710b0-300x300.webp)

![J0084 [Real Gold Plating]] / Adjustable Opening](https://shop.olyvogue.com/wp-content/uploads/2026/04/oly-29cb210411dd70191418efd344e710b0-300x300.webp)
Item No: OL1CMLA69
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Star, Moon |
| Material | Brass |
| Occasion | Daily |
| Ring Size | Adjustable |
| Classification | Open Ring |
| Inlay Material | Zircon |
| Plating Material | Gold Plated |
| Weight | 10g |
| Weight | 0.01 kg |
|---|---|
| Color | J0084 [Real Gold Plating]], Quality Issues Require Rework |
| Size | Adjustable Opening |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.