Item No: OL1FMDWCH
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Inlaid Gold |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Star, Heart Shape, Crown |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | Earrings + Necklace |
| Classification | Earrings, Necklace |
| Weight | 8g |
$0.82












Item No: OL1FMDWCH
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Inlaid Gold |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Star, Heart Shape, Crown |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | Earrings + Necklace |
| Classification | Earrings, Necklace |
| Weight | 8g |
| Weight | 0.008 kg |
|---|---|
| Option | TT-175, TT-174, TT-176, TT-177, TT-178, TT-180, TT-181, TT-179, TT-182 |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.