Item No: OLAC4NWM
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Star, Heart Shape |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Drop Earrings |
| Inlay Material | Artificial Pearls, Zircon |
| Weight | 16g |
Price range: $0.54 through $1.22





























Item No: OLAC4NWM
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Star, Heart Shape |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Drop Earrings |
| Inlay Material | Artificial Pearls, Zircon |
| Weight | 16g |
| Weight | 0.016 kg |
|---|---|
| Color | 925 Silver Needle Ear-Caring Pearl, E0131 Silver Needle, E0214 Silver Needle, E0214 Gold and Silver Needle, E0009 Silver Needle, E0286 Silver Needle, E0287 Silver Needle, E0289 Silver Needle, E0097 Silver Needle, E0290 Silver Needle, E0066 Silver Needle, E0107 Silver Needle, E0002 Silver Needle, E0336 Silver Needle, E0210 Gold and Silver Needle, E0210 Silver Needle, E0096 Silver Needle, E0359 Silver Needle, E0048 Silver Needle, E0240 Silver Needle, E0025 Silver Needle, E0151 Silver Needle, E0011 Silver Needle, E0154 Silver Needle, E0176 Silver Needle, E0181 Silver Needle |
| Size | 925 Silver |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.