Item No: OL16Z7FQH
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Star |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Ear Studs |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 2g |
$0.44





Item No: OL16Z7FQH
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Star |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Ear Studs |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 2g |
| Weight | 0.002 kg |
|---|---|
| Option | Silver Meteor Stud Earrings, Golden Meteor Stud Earrings |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.