Item No: OL1XTPJNF
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Star |
| Material | Brass |
| Occasion | Shopping |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Ear Studs |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 4g |
Price range: $0.71 through $1.08

























Item No: OL1XTPJNF
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Star |
| Material | Brass |
| Occasion | Shopping |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Ear Studs |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 4g |
| Weight | 0.004 kg |
|---|---|
| Style | Egd0653, 638, 640, Egd0638, Egd0640, 649, 653, Egd0649 |
| Color | Gold, Rose Gold |
| Option | Egd0638 White K, 638 White K, 640 White K, Egd0640 White K, 649 White K, 653 White K, Egd0649 White K, Egd0653 White K |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.