Item No: OLENL1WG
| Color | White, Pink, Purple, Red, Green, Blue |
|---|---|
| Style | Fashion |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper |
| Occasion | Wedding, Travel |
| Classification | Earrings |
| Inlay Material | Artificial Gemstones |
| Weight | 5g |
$1.64











Item No: OLENL1WG
| Color | White, Pink, Purple, Red, Green, Blue |
|---|---|
| Style | Fashion |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper |
| Occasion | Wedding, Travel |
| Classification | Earrings |
| Inlay Material | Artificial Gemstones |
| Weight | 5g |
| Weight | 0.005 kg |
|---|---|
| Option | White Gold Color E329, Red E508, Purple E509, Green E510, Ocean Blue E511, Color E1147 |
| Model | E3016 Golden, E3017 Rose Gold |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.