Item No: OL13IXSBA
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Patchwork |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Solid Color |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bracelets, Necklace |
| Weight | 15g |
Price range: $1.86 through $2.63







Item No: OL13IXSBA
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Patchwork |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Solid Color |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bracelets, Necklace |
| Weight | 15g |
| Weight | 0.015 kg |
|---|---|
| Option | Gold Necklace, Silver Bracelet, Silver Necklace, Gold Bracelet |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.