Item No: OLECG52E
| Style | Fashion |
|---|---|
| Gender | Women'S |
| Pattern | Solid Color |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Necklace |
| Weight | 12g |
Price range: $0.65 through $1.95









Item No: OLECG52E
| Style | Fashion |
|---|---|
| Gender | Women'S |
| Pattern | Solid Color |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Necklace |
| Weight | 12g |
| Weight | 0.012 kg |
|---|---|
| Option | 4mm Wide Golden 50 5cm, 4mm Wide Silver 50 5cm, 4mm Wide Silver 36 8cm, 3mm Wide Double-Layer Non-Split Silver 40 44 5cm Extension Chain, 4mm Wide Golden 36 8cm, 3mm Wide Double-Layer Non-Detachable Gold 40 44 5cm Extension Chain |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.