Item No: OLV55G8H
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Solid Color |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Necklace |
| Weight | 40g |
Price range: $0.27 through $1.98
























































Item No: OLV55G8H
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Solid Color |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Necklace |
| Weight | 40g |
| Weight | 0.04 kg |
|---|---|
| Option | 3.0 Thick-50cm Long, 3.0 Thick-45cm Long, 3.0 Thick-55cm Long, 3.0 Thick-60cm Long, 4.0 Thick-45cm Long, 3.0 Thick-65cm Long, 4.0 Thick-50cm Long, 3.0 Thick-70cm Long, 4.0 Thick-55cm Long, 4.0 Thick-60cm Long, 2.5 Thick-45cm Long, 4.0 Thick-65cm Long, 2.5 Thick-50cm Long, 3.0 Thick-80cm Long, 4.0 Thick-70cm Long, 2.5 Thick-55cm Long, 4.0 Thick-80cm Long, 2.5 Thick-60cm Long, 3.0 Thick-90cm Long, 2.5 Thick-65cm Long, 4.0 Thick-90cm Long, 5.0 Thick-45cm Long, 5.0 Thick-50cm Long, 2.5 Thick-70cm Long, 3.0 Thick-100cm Long, 5.0 Thick-55cm Long, 4.0 Thick-100cm Long, 5.0 Thick-60cm Long, 6.0 Thick-50cm Long, 2.5 Thick-80cm Long, 3.0 Thick-110cm Long, 5.0 Thick-65cm Long, 6.0 Thick-55cm Long, 2.5 Thick-90cm Long, 3.0 Thick-120cm Long, 4.0 Thick-110cm Long, 5.0 Thick-70cm Long, Black 3.0 Thick-60cm Long, 6.0 Thick-60cm Long, 4.0 Thick-120cm Long, 6.0 Thick-65cm Long, 5.0 Thick-80cm Long, 6.0 Thick-70cm Long, Golden 3.0 Thick-60cm Long, 6.0 Thick-80cm Long, 8.0 Thick-50cm Long, 5.0 Thick-90cm Long, 8.0 Thick-55cm Long, 6.0 Thick-90cm Long, 8.0 Thick-60cm Long, 8.0 Thick-70cm Long, 8.0 Thick-80cm Long, 8.0 Thick-90cm Long |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.