Item No: OL14GIKHC
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Chain |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Solid Color |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Necklace |
| Inlay Material | Titanium Steel |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Weight | 13g |
Price range: $0.31 through $0.51









Item No: OL14GIKHC
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Chain |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Solid Color |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Necklace |
| Inlay Material | Titanium Steel |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Weight | 13g |
| Weight | 0.013 kg |
|---|---|
| Option | Lip Chain Rose Gold 45cm, O-Shaped Chain Steel Color 45cm, Lip Chain Steel Color 45cm, O-Shaped Chain Rose Gold 45cm, O-Shaped Chain Gold 45cm, Lip Chain Gold 45cm |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.