Item No: OLBM2PAI
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Solid Color, Rectangle |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Chain Type | cable chain |
| Classification | Pendant Necklace |
| Weight | 8g |
Price range: $0.56 through $1.03












Item No: OLBM2PAI
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Solid Color, Rectangle |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Chain Type | cable chain |
| Classification | Pendant Necklace |
| Weight | 8g |
| Weight | 0.008 kg |
|---|---|
| Option | Black Blank Pillar Chain, Silver Blank Chain, Silver, Black Inscription Necklace, Steel Lettering, Gold Lettering, Gold Blank + Chain, Black, Gold |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.