Item No: OLA06G2X
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Silver Plated |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Solid Color |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Ring Size | Adjustable |
| Classification | Open Ring |
| Weight | 17g |
Price range: $0.70 through $1.25









Item No: OLA06G2X
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Silver Plated |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Solid Color |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Ring Size | Adjustable |
| Classification | Open Ring |
| Weight | 17g |
| Weight | 0.017 kg |
|---|---|
| Color | JZ5028, JZ9110, Jz5203, JZ5191, JZ5192, JZ5204 |
| Size | Adjustable Opening |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.