Item No: OL1YS6BAX
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Snake |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Earrings |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 4g |
Price range: $1.02 through $2.39

















Item No: OL1YS6BAX
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Snake |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Earrings |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 4g |
| Weight | 0.004 kg |
|---|---|
| Model | D0313 Big Head Snake-Golden, D0312 Snake Pattern Ear Clip-Gold, D0312 Snake Pattern Ear Clip-Silver, D0354 Cobra Ear Clip-Gold, D0354 Cobra Ear Clip-Silver, D0197 Snake Ear Clip-Silver, D0197 Snake Ear Clip-Gold, D0313 Big Head Snake-Silver, D0434 Snake Ear Clip-Gold, D0434 Snake Ear Clip-Silver |
| Style | Snake Red Pearl Silver Earrings – |
| Color | Silver |
| Option | Snake Red Pearl Gold Earrings-Gold, Gold Snake Necklace, Silver Snake Necklace |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.