Item No: OL183AM6N
| Style | Fashion |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Pattern | Geometric |
| Material | gravel |
| Occasion | Daily |
| Chain Material | gravel |
| Classification | Bracelets |
| Weight | 17g |
$0.57








Item No: OL183AM6N
| Style | Fashion |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Pattern | Geometric |
| Material | gravel |
| Occasion | Daily |
| Chain Material | gravel |
| Classification | Bracelets |
| Weight | 17g |
| Weight | 0.017 kg |
|---|---|
| Option | 180mm |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.