Item No: OL1215EI1
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Round |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bracelets |
| Weight | 16g |
Price range: $1.72 through $2.53













































Item No: OL1215EI1
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Round |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bracelets |
| Weight | 16g |
| Weight | 0.016 kg |
|---|---|
| Color | Red, With blue dots, Ziqi Donglai, Black, Pink, Gold, Red Purple, Fu Lu Double Full, Opportunity knocks, Perfect couple, Purple, Yellow, Green, Colorful, Coffee, Black Gold Thread, Red Gold Thread, Purple Light Purple Thread, Have a meteoric rise, Pink Blue Line, Purple Green Line |
| Size | Titanium Steel 18K Gold Material, Brass 18K Gold Material |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.