Item No: OL1NNA6BN
Minimum Purchase Quantity: 3
| Style | Fashion |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Pattern | Round |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Ring Size | Adjustable |
| Classification | Anxiety Ring, Open Ring |
| Weight | 6g |
$0.85






Item No: OL1NNA6BN
Minimum Purchase Quantity: 3
| Style | Fashion |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Pattern | Round |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Ring Size | Adjustable |
| Classification | Anxiety Ring, Open Ring |
| Weight | 6g |
| Weight | 0.006 kg |
|---|---|
| Color | Enamel Ring Anxiety Ring 3, Enamel Ring Anxiety Ring 1, Enamel Ring Anxiety Ring 2 |
| Size | Adjustable Opening |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.