Item No: OL1363AP
| Craft | Inlay |
|---|---|
| Style | Fashion |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Round |
| Material | 316 Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Earrings |
| Inlay Material | Zircon |
| Ear Needle Material | 316 Stainless Steel |
| Weight | 2g |
Price range: $0.46 through $1.02

















Item No: OL1363AP
| Craft | Inlay |
|---|---|
| Style | Fashion |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Round |
| Material | 316 Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Earrings |
| Inlay Material | Zircon |
| Ear Needle Material | 316 Stainless Steel |
| Weight | 2g |
| Weight | 0.002 kg |
|---|---|
| Color | White Zircon, AB Color Zircon, Pink Zircon |
| Size | 0.8mm*10mm*3mm, 0.8mm*10mm*4mm, 0.8mm*10mm*5mm, 0.8mm*10mm*6mm, 0.8mm*10mm*7mm, 0.8mm*10mm*8mm |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.