Item No: OL1SNQQRB
Minimum Purchase Quantity: 2
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Round |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bangle |
| Inlay Material | Artificial Diamond |
| Weight | 13g |
Price range: $2.43 through $3.51







Item No: OL1SNQQRB
Minimum Purchase Quantity: 2
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Round |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bangle |
| Inlay Material | Artificial Diamond |
| Weight | 13g |
| Weight | 0.013 kg |
|---|---|
| Option | Black, Silver, Colorful |
| Style | Rose |
| Color | Gold |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.