Item No: OL1TLC0S1
Minimum Purchase Quantity: 2
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Beaded, Polishing |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Round |
| Material | natural stone |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bracelets |
| Weight | 12g |
Price range: $1.08 through $1.13










Item No: OL1TLC0S1
Minimum Purchase Quantity: 2
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Beaded, Polishing |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Round |
| Material | natural stone |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bracelets |
| Weight | 12g |
| Weight | 0.012 kg |
|---|---|
| Option | Sl373a04 Blue Grain Stone, Sl373a05 Redstone, Sl373a06 White Turquoise, Sl373a09 White Crystal, Sl373a01 Tigereye, Sl373a02 Obsidian, Sl373a08 Black Glitter |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.