Item No: OL10BL2AK
| Color | Multicolor |
|---|---|
| Style | Fashion |
| Design | Gold Plated |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Round |
| Material | Copper |
| Occasion | Holiday |
| Classification | Hoop Earrings |
| Inlay Material | Zircon |
| Event & Party Supplies | Earrings |
| Weight | 3g |
Price range: $1.34 through $1.48









Item No: OL10BL2AK
| Color | Multicolor |
|---|---|
| Style | Fashion |
| Design | Gold Plated |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Round |
| Material | Copper |
| Occasion | Holiday |
| Classification | Hoop Earrings |
| Inlay Material | Zircon |
| Event & Party Supplies | Earrings |
| Weight | 3g |
| Weight | 0.003 kg |
|---|---|
| Option | Lvzuan, White diamond, Rose Red Diamond, Black Diamond, Blue Diamond, Turquoise |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.