Item No: OL1NLX65Y
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Plating, Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Round |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Ring Size | Adjustable |
| Classification | Rings |
| Inlay Material | Artificial Gemstones |
| Event & Party Supplies | Rings |
| Weight | 9g |
$1.81
![Color Ring [Rose Gold]]](https://shop.olyvogue.com/wp-content/uploads/2026/04/oly-8e62314ad03938c2ef613e4f0a7402d4-300x300.webp)
![Color Ring [Rose Gold]]](https://shop.olyvogue.com/wp-content/uploads/2026/04/oly-8e62314ad03938c2ef613e4f0a7402d4-300x300.webp)
![Color Ring [Rose Gold]]](https://shop.olyvogue.com/wp-content/uploads/2026/04/oly-8e62314ad03938c2ef613e4f0a7402d4-300x300.webp)
Item No: OL1NLX65Y
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Plating, Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Round |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Ring Size | Adjustable |
| Classification | Rings |
| Inlay Material | Artificial Gemstones |
| Event & Party Supplies | Rings |
| Weight | 9g |
| Weight | 0.009 kg |
|---|---|
| Option | Color Ring [Rose Gold]] |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.