Item No: OLCAYNFG
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Rabbit, Geometric |
| Material | Copper |
| Classification | Earrings |
| Weight | 6g |
Price range: $1.16 through $1.87










Item No: OLCAYNFG
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Rabbit, Geometric |
| Material | Copper |
| Classification | Earrings |
| Weight | 6g |
| Weight | 0.006 kg |
|---|---|
| Option | Twist Earrings 3, XINGX Earrings, Rabbit earrings, Ball bead earrings, Twist Earrings 1, Gear Earrings 1-ES0010, Ring Earrings |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.