Item No: OL1K7QFS
| Style | Fashion |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Pattern | Printing |
| Material | Agate |
| Occasion | Housewarming, Anniversary, Business, Wedding, Travel, Birthday, Festival |
| Classification | Bracelets |
| Inlay Material | Other |
| Weight | 20g |
Price range: $1.41 through $1.55






Item No: OL1K7QFS
| Style | Fashion |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Pattern | Printing |
| Material | Agate |
| Occasion | Housewarming, Anniversary, Business, Wedding, Travel, Birthday, Festival |
| Classification | Bracelets |
| Inlay Material | Other |
| Weight | 20g |
| Weight | 0.02 kg |
|---|---|
| Option | A Colorful Agate Bracelet, NSB00045-B7, NSB00037-C7 |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.