Item No: OLWSAHQ4
| Color | White, Gold, Black |
|---|---|
| Style | Fashion |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Animal |
| Material | Copper |
| Occasion | Housewarming, Anniversary, Business, Wedding, Travel, Birthday, Festival |
| Weight | 38g |
Price range: $2.65 through $7.01















Item No: OLWSAHQ4
| Color | White, Gold, Black |
|---|---|
| Style | Fashion |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Animal |
| Material | Copper |
| Occasion | Housewarming, Anniversary, Business, Wedding, Travel, Birthday, Festival |
| Weight | 38g |
| Weight | 0.038 kg |
|---|---|
| Option | Golden suit, Golden Lion's Head, White Gold Color Lion's Head, Rose Gold Lion's Head, Black Lion's Head, Gold Three Tires, White Gold Color Three Tires, Rose Gold Three Tires, Strong Black Three Tires, White Gold Color Suit, Rose Golden Suit, Gun Black Suit |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.