Item No: OLOI19KC
| Style | Fashion |
|---|---|
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper |
| Occasion | Anniversary, Business, Travel |
| Inlay Material | Artificial Gemstones |
| Weight | 19g |
Price range: $4.57 through $6.41







Item No: OLOI19KC
| Style | Fashion |
|---|---|
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper |
| Occasion | Anniversary, Business, Travel |
| Inlay Material | Artificial Gemstones |
| Weight | 19g |
| Weight | 0.019 kg |
|---|---|
| Style | Style 1, Style 4, Style 2, Style 3 |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.