Item No: OL1LKTLLP
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Moon, Heart Shape |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Nose Ring |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 4g |
$0.77





Item No: OL1LKTLLP
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Moon, Heart Shape |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Nose Ring |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 4g |
| Weight | 0.004 kg |
|---|---|
| Option | Moon, Zircon |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.