Item No: OLGLG9YR
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Knitting |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Moon, Heart Shape |
| Material | Pearl, Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bracelets |
| Weight | 10g |
$2.75








Item No: OLGLG9YR
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Knitting |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Moon, Heart Shape |
| Material | Pearl, Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bracelets |
| Weight | 10g |
| Weight | 0.01 kg |
|---|---|
| Option | ZZS220043C, ZZS220043A, ZZS220043B |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.