Item No: OLS7IRHC
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Polishing |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Moon |
| Material | Crystal |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Pendant Necklace |
| Weight | 8g |
Price range: $2.59 through $2.91








Item No: OLS7IRHC
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Polishing |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Moon |
| Material | Crystal |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Pendant Necklace |
| Weight | 8g |
| Weight | 0.008 kg |
|---|---|
| Option | One Obsidian, Tigereye 1, Pink Crystal 1, One Green Aventurine, Amethyst 1 |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.