Item No: OLGKH0GT
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper |
| Occasion | Birthday |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 3g |
| Size | Internal Diameter |
| Adjustable opening | 1.7 |
Price range: $1.14 through $1.62









Item No: OLGKH0GT
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper |
| Occasion | Birthday |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 3g |
| Size | Internal Diameter |
| Adjustable opening | 1.7 |
| Weight | 0.003 kg |
|---|---|
| Size | 1, Adjustable Opening, 6, 5, 2, 3, 4 |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.