Item No: OL1624D0B
| Style | Fashion |
|---|---|
| Gender | Women'S |
| Pattern | Letter |
| Material | Copper |
| Occasion | Wedding, Travel |
| Classification | Pendant Necklace |
| Weight | 6g |
$2.78





Item No: OL1624D0B
| Style | Fashion |
|---|---|
| Gender | Women'S |
| Pattern | Letter |
| Material | Copper |
| Occasion | Wedding, Travel |
| Classification | Pendant Necklace |
| Weight | 6g |
| Weight | 0.006 kg |
|---|---|
| Option | MAMA, MOM |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.