Item No: OLQ2TNCU
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Letter |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Classification | Pendant Necklace |
| Event & Party Supplies | Necklace |
| Weight | 8g |
Price range: $1.48 through $1.97

















































































Item No: OLQ2TNCU
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Letter |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Classification | Pendant Necklace |
| Event & Party Supplies | Necklace |
| Weight | 8g |
| Weight | 0.008 kg |
|---|---|
| Color | Steel Necklace, Rose Gold Necklace, Gold Necklace |
| Size | Letter X, Letter K, Letter Q, Letter D, Letter L, Letter R, Letter B, Letter C, Letter S, Letter M, Letter G, Letter P, Letter U, LETTER O, Letter J, Letter H, Letter N, Letter E, Letter A, Letter F, Letter T, Letter Y, Letter Z, Letter I, Letter W, Letter V |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.