Item No: OLJQ29PY
| Color | White |
|---|---|
| Style | Fashion |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Letter |
| Material | natural stone |
| Occasion | Housewarming, Anniversary, Business, Wedding, Travel, Birthday, Festival |
| Inlay Material | No Inlaid |
| Weight | 20g |
Price range: $0.76 through $3.55












































Item No: OLJQ29PY
| Color | White |
|---|---|
| Style | Fashion |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Letter |
| Material | natural stone |
| Occasion | Housewarming, Anniversary, Business, Wedding, Travel, Birthday, Festival |
| Inlay Material | No Inlaid |
| Weight | 20g |
| Weight | 0.02 kg |
|---|---|
| Option | Korean Pine + White-Barked Pine, Blue Pine Matte, Pine Matte, Red Pine Bright Stone, Frosted White Thread Loose, Pink Pine Matte, Green Gold Matte, Blue Pine + White-Barked Pine, Volcano + White-Barked Pine, Volcano White Line Pine, White Blue + White-Barked Pine, Black Flash + White-Barked Pine, Frosted Malachite, Frosted Blue Malachite, Peacock + White-Barked Pine, Purple Lines Frosted, Rose Lines Frosted, Pink Crystal Frosted, Topaz Frosted, Frosted Natural White-Barked Pine, Weathering + White-Barked Pine, Amazon White Thread Pine, Wood Grain White Thread Loose, Agate White Thread Pine, Red Network White Line Loose, Spotted Stone White Thread Loose, Purple Chalcedony Scrub, Blue Jade Matte, A, Golden Sand White Thread Pine, Green Chalcedony Frosted, Frosted Blue Moonlight, Frosted Colorful Moon Light, Frosted Purple Moonlight, Frosted White Moonlight, Protein Scrub, Natural White-Barked Pine Tiger Eye, Red Agate Frosted, Yellow Tiger Eyes Rose Tiger Eye, Yellow Tiger Eyes Green Tiger Eye |
| Style | Yellow Tiger Eyes Tiger-Eye |
| Color | Blue |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.