Item No: OL1GFSX9F
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Letter |
| Material | Imitation Pearl, Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Pendant Necklace |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Weight | 11g |
$1.48





























Item No: OL1GFSX9F
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Letter |
| Material | Imitation Pearl, Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Pendant Necklace |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Weight | 11g |
| Weight | 0.011 kg |
|---|---|
| Option | A, B, C, E, F, H, I, J, K, L, M, N, O, P, Q, S, T, U, W, X, Y, Z, D, G, R, V |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.