Item No: OL6OGTOF
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Letter, Heart Shape |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Pendant Necklace |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 10g |
Price range: $0.69 through $1.83









Item No: OL6OGTOF
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Letter, Heart Shape |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Pendant Necklace |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 10g |
| Weight | 0.01 kg |
|---|---|
| Model | B39 Six-Claw Diamond Silver Necklace-X1016 Silver, B39 Six-Claw Diamond Silver Necklace-X1050 Silver, B39 Six-Claw Diamond Silver Necklace-X897 Silver, B39 Six-Claw Diamond Silver Necklace-X837 Silver |
| Style | Silver Necklace-X843, Silver Necklace-X869 |
| Color | Silver, Gold |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.