Item No: OL14086T3
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Letter |
| Material | Copper |
| Occasion | Birthday |
| Inlay Material | Artificial Gemstones |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Weight | 12g |
$2.01





























Item No: OL14086T3
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Letter |
| Material | Copper |
| Occasion | Birthday |
| Inlay Material | Artificial Gemstones |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Weight | 12g |
| Weight | 0.012 kg |
|---|---|
| Color | D, G, N, W, A, B, C, E, F, H, I, J, K, L, M, O, P, Q, R, S, T, U, V, X, Y, Z |
| Size | Adjustable Opening |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.