Item No: OL4PYT51
| Style | Fashion |
|---|---|
| Gender | Women'S |
| Pattern | Letter |
| Material | Brass |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Ring Size | Adjustable |
| Classification | Rings |
| Weight | 11g |
$1.01





























Item No: OL4PYT51
| Style | Fashion |
|---|---|
| Gender | Women'S |
| Pattern | Letter |
| Material | Brass |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Ring Size | Adjustable |
| Classification | Rings |
| Weight | 11g |
| Weight | 0.011 kg |
|---|---|
| Color | Letter C, Letter D, Letter G, Letter H, Letter K, Letter L, Letter M, LETTER O, Letter R, Letter S, Letter T, Letter U, Letter V, Letter W, Letter X, Letter Y, Letter A, Letter F, Letter I, Letter N, Letter P, Letter B, Letter E, Letter J, Letter Q, Letter Z |
| Size | Adjustable Opening |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.