Item No: OL4E033Z
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Leaf, Star, Wings |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Party |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | nipple ring |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 6g |
Price range: $0.96 through $2.12




























Item No: OL4E033Z
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Leaf, Star, Wings |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Party |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | nipple ring |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 6g |
| Weight | 0.006 kg |
|---|---|
| Color | JE0349A, JE0210A, JE0210B, JE0353A, JE0356A, JE0357A, JE0210E, JE0353B, JE0356B, JE0357B, JE0210F, JE0354A, JE0355A, JE0351A, JE0349B, JE0354B, JE0355B, JE0352A, JE0351B, JE0210C, JE0350A, JE0358A, JE0352B, JE0210D, JE0350B |
| Size | 1.6*19*5+5mm |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.