Item No: OL8LQ8PI
| Craft | Inlay |
|---|---|
| Style | Fashion |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Leaf |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Classification | Hoop Earrings |
| Inlay Material | Zircon |
| Ear Needle Material | Alloy |
| Gold Plating Process | Electroplating |
| Weight | 6g |
$1.80



Item No: OL8LQ8PI
| Craft | Inlay |
|---|---|
| Style | Fashion |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Leaf |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Classification | Hoop Earrings |
| Inlay Material | Zircon |
| Ear Needle Material | Alloy |
| Gold Plating Process | Electroplating |
| Weight | 6g |
| Weight | 0.006 kg |
|---|---|
| Option | Leaf |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.