Item No: OLS1A3WE
| Color | Dark Blue, White, Pink, Purple, Red, Green, Black |
|---|---|
| Style | Fashion |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper |
| Occasion | Anniversary, Business, Travel |
| Classification | Bracelets |
| Inlay Material | Artificial Gemstones |
| Weight | 2g |
$1.75











Item No: OLS1A3WE
| Color | Dark Blue, White, Pink, Purple, Red, Green, Black |
|---|---|
| Style | Fashion |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper |
| Occasion | Anniversary, Business, Travel |
| Classification | Bracelets |
| Inlay Material | Artificial Gemstones |
| Weight | 2g |
| Weight | 0.002 kg |
|---|---|
| Option | White, Black, Purple, Green, Red, Colorful, Pink |
| Style | Dark |
| Color | Blue |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.