Item No: OL1N4X4UR
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper |
| Occasion | Festival |
| Inlay Material | Artificial Gemstones |
| Weight | 5g |
| Size | Circumference |
| adjustable opening | 5.7 |
Price range: $1.94 through $2.08







Item No: OL1N4X4UR
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper |
| Occasion | Festival |
| Inlay Material | Artificial Gemstones |
| Weight | 5g |
| Size | Circumference |
| adjustable opening | 5.7 |
| Weight | 0.005 kg |
|---|---|
| Model | R10801-1, R10801-2, R10801-3, R10801-4 |
| Size | Adjustable Opening |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.