Item No: OLHUHZBS
| Style | Fashion |
|---|---|
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper |
| Occasion | Wedding, Travel |
| Classification | Earrings |
| Inlay Material | Artificial Gemstones |
| Weight | 5g |
$1.77






Item No: OLHUHZBS
| Style | Fashion |
|---|---|
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper |
| Occasion | Wedding, Travel |
| Classification | Earrings |
| Inlay Material | Artificial Gemstones |
| Weight | 5g |
| Weight | 0.005 kg |
|---|---|
| Model | E719 round, E720 Oval, E721 Drop Shape |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.