Item No: OLOYAKSM
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Plating, Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Hexagram, Heart Shape |
| Material | Titanium Steel, Copper |
| Occasion | Daily |
| Classification | Bracelets |
| Inlay Material | Pearl, Zircon |
| Weight | 3g |
Price range: $0.41 through $1.58






































Item No: OLOYAKSM
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Plating, Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Hexagram, Heart Shape |
| Material | Titanium Steel, Copper |
| Occasion | Daily |
| Classification | Bracelets |
| Inlay Material | Pearl, Zircon |
| Weight | 3g |
| Weight | 0.003 kg |
|---|---|
| Model | S273 Silver-Silver Bracelet, S514-Green Grape Bracelet, S534 Silver-Irregular Pearl Bracelet, S698 Gold-Dopamine Zircon Bracelet, S515 Silver-Gypsophila Double Layer Stacked Bracelet, S369 Silver-Shiny Love Bracelet, S801 Puppy-Pearl Puppy Bracelet, S542 Gold-Camellia Pearl Bracelet, S545 Silver-Pearl Bracelet, S518 Silver-Bow Snake Bones Chain, S377 Gold-White Camellia Bracelet, S377 Black-Black Camellia Bracelet, S598 Silver-Double-Layer Pearl Bow Bracelet, S548 Silver-Zircon Xingyue Bracelet, S616 Silver B-Bow Bracelet, S277 Silver-Sparkling Bracelet, S426 Silver-Super Flash Zircon Bracelet, S476 Silver-Small Pieces of Silver Bracelet, S065 Gold-Letter bracelet, S238 Silver-Planet Bracelet, S787 Silver-Small Bulb Broken Silver Beaded Bracelet, S689 Silver-Flash Zirconium Star Bracelet, S689 Gold-Flash Zirconium Star Bracelet, S710 Gold – Money Coil Gourd Bracelet, S650 Silver-Sliver Beads Woven Bracelet, S699 Pearl-Mint Blue Butterfly Pearl Bracelet, S663 Silver-Exquisite Zircon Butterfly Bracelet, S617 Silver-Double Silver Bracelet, S248 Silver-Bow Bracelet, S696 Silver – Broken Silver Starfish Shell Beaded Bracelet, S699 Butterfly-Mint Blue Butterfly Pearl Bracelet |
| Option | S546 Silver ~ Aquamarine Pearl Bracelet, S352 Gold~Cat’s Eye Stone Love Bracelet, S274 Silver ~ Flower Bracelet, S321 Silver ~ Butterfly Bracelet |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.