Item No: OLZU4FNK
| Color | White, Purple, Green, Gold, Silver, Black |
|---|---|
| Style | Fashion |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Heart |
| Material | Copper |
| Occasion | Wedding, Travel, Birthday, Festival |
| Classification | Earrings |
| Inlay Material | Artificial Gemstones |
| Weight | 5g |
$2.42

























Item No: OLZU4FNK
| Color | White, Purple, Green, Gold, Silver, Black |
|---|---|
| Style | Fashion |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Heart |
| Material | Copper |
| Occasion | Wedding, Travel, Birthday, Festival |
| Classification | Earrings |
| Inlay Material | Artificial Gemstones |
| Weight | 5g |
| Weight | 0.005 kg |
|---|---|
| Option | Gold-Red (ES0013-JS-HS21), Gold-White (ES0013-JS-BS25), Gold-Pink (ES0013-JS-FS3), Gold-Black (ES0013-JS-HS7), Gold-Yellow (ES0013-JS-HS11), Gold-Orange (ES0013-JS-JH13), Gold-Blue (ES0013-JS-LS23), Gold-Rose Red (ES0013-JS-MHS), Gold-Dark Green ES0013-JS-SLS17, Gold-Sky Blue ES0013-JS-TL9, Gold-Purple ES0013-JS-ZS5, Silver-White ES0013-BJ-BS26, Silver-Pink ES0013-BJ-FS4, Silver-Red ES0013-BJ-HS22, Silver-Yellow ES0013-BJ-HS12, Silver-Orange ES0013-BJ-JH14, Silver-Blue ES0013-BJ-LS24, Silver-Green ES0013-BJ-LS2, Silver-Rose Red ES0013-BJ-MHS, Silver-Dark Green ES0013-BJ-SLS1, Silver-Sky Blue ES0013-BJ-TL10, Silver-Purple ES0013-BJ-ZS6 |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.