Item No: OL1LRHICD
| Style | Fashion |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Pattern | Rainbow |
| Material | Copper |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 10g |
Price range: $1.86 through $2.85








Item No: OL1LRHICD
| Style | Fashion |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Pattern | Rainbow |
| Material | Copper |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 10g |
| Weight | 0.01 kg |
|---|---|
| Color | CR0146-CX, CR00811CX, CR00810CX, Cr00812cx White Zirconium, Cr00812cx Color |
| Size | Adjustable Opening |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.